Potrzebujesz pomocy z zakresu marketingu internetowego? Zobacz co mogę dla ciebie zrobić

Strony internetowe & SEO

Projekt

Nie przejmuj się, jeżeli nie masz pomysłu na własną stronę internetową. Jestem pewien, że wspólnie przygotujemy wstępny projekt, który wykonam dla Ciebie całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań. Na co czekasz?

wizytówka internetowa

Większość firm decyduje się na własną stronę internetową, aby pozyskać nowych klientów, ale strona internetowa to także wizytówka strony, tyle że online. Potrzebujesz takiej wizytówki, a może CV online? Nie ma problemu.

strona internetowa

Istotnym elementem przy projektowaniu strony internetowej jest świadomość, dla jakich celów taka strona ma służyć. Jakie elementy marketingowe mają być zastosowane, aby konwersja była na najwyższym poziomie. Wielu z nas popełnia wciąż ten sam błąd, czyli robi stronę kompletnie się do tego nie przygotowując i uruchamia reklamę. Po czym oczekuje, że klienci będą „walić drzwiami i oknami” – NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Nie popełnij tego błędu i umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie, pod czas którego wytłumaczę Ci, jak odpowiednio przygotować się i zaoszczędzić wiele stresu i pieniędzy!

sklep internetowy

Sklep internetowy to nie tylko narzędzie i miejsce do sprzedaży produktów, ale przede wszystkim to Marketing i jego zastosowanie. Jak ustalić profil klienta, jakie są cele i jak stworzyć gotowy schemat sprzedaży? Decydując się na współpracę ze mną, Twój sklep będzie odpowiednio przygotowany od strony technicznej i marketingowej z gotowym systemem sprzedaży, który umożliwi Ci pozyskiwanie dużej ilości klientów bez dużego nakładu na reklamę.

Utrzymanie i bezpieczeństwo

Do prowadzenia biznesu Offline potrzebujemy lokalu, magazyny itp. Nie inaczej jest w przypadku internetu. Musimy mieć miejsce do umieszczenia naszej strony i zadbać o jej szybką obsługę. Dodatkowo ważnym i dość często lekceważonym aspektem przy tworzeniu stron internetowych, jest ich bezpieczeństwo. W przypadku współpracy ze mną nie musisz się  martwić o bezpieczeństwo Twojej strony, ja zadbam o te wszystkie niezbędne elementu, abyś Ty mógł/a spokojnie skoncentrować się na zarządzaniu swoim Biznesem.

zapytaj o ofertę » Od €15 miesiąc

Marketing Internetowy

Przygotowanie strategii

Zrobienie strony internetowej bez dodatkowych działań marketingowych, to jak zrobienie wizytówek i włożenie je do szafy! Odpowiednia strategia marketingowa jest kluczowym elementem w budowaniu SKUTECZNEGO biznesu. Strona internetowa to zaledwie ułamek takiej strategii. Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie taką strategię i zrobię spersonalizowaną „Mapę” Twojego biznesu.

Google Firma

Ponoć jak czegoś nie ma w Google to nie istnieje! I chyba nie ma w tym przesady, samych narzędzi do zarządzania i monitorowania strony internetowej jest aż 24! Idąc dalej, to Google oferuje darmowe narzędzie do robienia właśnie takiej strony, a raczej wizytówki internetowej. Z chęcią zapoznam Cię z tymi narzędziami i pomogę przy jej realizacji.

Optymalizacja w Google

Już 96% procent internautów korzysta z przeglądarki Google! Jest to niesamowity wynik i świadczy o bezkonkurencyjności na tym rynku. Jednak my nie będziemy się na tym faktem zastanawiać, tylko działać, tak, aby Twoja firma była rozpoznawalna dla potencjalnych klientów. Im wyższa pozycja w rankingu, tym większe prawdopodobieństwo, że klienci trafią do Ciebie, a nie do konkurencji!

Facebook

Nasze życie w znacznym stopniu toczy się równolegle w sieci. Zakupy w sieci, nauka w sieci, rozmowy w sieci, przyjaciele, spotkania, hobby w sieci. Skoro więc część naszego życia przeniosła się do internetu, dlaczego nie wykorzystać tego w prowadzeniu naszej działalności? Dzięki mediom społecznościowym jesteś w stanie utrzymać i dbać o dobry kontakt z klientem, np. poprzez spersonalizowane wiadomości w Messengerze.

Instagram

Wszyscy uważają, że Facebook jest największym portalem społecznościowym i ja się z tym doskonale zgadzam, ale nie jedynym Są jeszcze pozostałe doskonałe narzędzia do promowania własnego biznesu w internecie takie jak Instagram, Linked in, Tweeter i wiele innych, jednak każde z nich różni się co do treści i przekazu. Ważne, jest, aby znać te różnice. Z przyjemnością Ci je pokażę i zapoznam Cię z nimi

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować -już po niej

Henry Ford

Optymalizacja stron internetowych

A może masz już własną stronę internetową, która nie spełnia Twoich oczekiwań?

Jeżeli tak, to skontaktuj się ze mną, a ja wykonam dla Ciebie audyt Twojej obecnej strony i przygotuję wstępny projekt nowej strony bez żadnych kosztów i bez zobowiązań!

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”

Lao-tzu

Nie zwlekaj! Zrób pierwszy krok i już teraz zbudujmy razem Twój SKUTECZNY biznes w internecie!