Zobacz co o moich usługach w zakresie marketingu online dla firmy oraz tworzenia stron internetowych mówią inni.

Pan Piotr był uczestnikiem moich warsztatów treningu pamięci. Jakież było moje zdziwienie , kiedy następnego dnia po zajęciach otrzymałam maila z reklamą workshop treningu pamięci. Była to profesjonalnie zaprojektowana strona z aktywnymi przyciskami do strony inernetowej i do mapy miejsca szkolenia oraz rezerwacji miejsc. Przejrzysta forma i czytelna grafika bardzo mi się spodobały. Taka forma landing page przydałaby mi się do realizacji nowych projektów. I tak też się stało. Nową reklama kolejnych zajęć jest autorstwa GYBO.Dla mnie w tej współpracy ważna jest kultura osobista , profesjonalizm  i jakość usługi. Mam nadzieję na dalszą współpracę i polecam tę firmę każdemu kto dba o wizerunek własnego biznesu.

Duża solidność i jakość wykonania. Piotr zawsze podchodzi uczciwie do tematu. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GYBO.

Gorąco polecam każdemu!

Moja strona wygląda bardzo profesjonalnie. Dużym zaskoczeniem była dla mnie profesjonalna sesja zdjęciowa, na której zostały zrobione zdjęcia na moją stronę. Naprawdę  super i profesjonalne podejście