prowadzić biznes

Czy prowadząc biznes online można zarabiać 7 cyfrowe kwoty?

Budowanie biznesu jest jak wchodzenie na górski szczyt. Każdy chciałby bez wysiłku się tam znaleźć, gdyż wbicie flagi na czubku to coś mega satysfakcjonującego. Jednak bez pokonania tych krętych ścieżek i przeciwności losu, tego celu nie da się osiągnąć. A co jeśli poleciałbym tam helikopterem? A no właśnie, czy w biznesie można osiągnąć sukces na skróty?

Każdy „świeży” przedsiębiorca marzy o sukcesie.

Wyobraża sobie te miliony na koncie, te luksusy i Ferrari w jego garażu. Mało kto jednak postrzega prowadzenie firmy, jako ultra trudne zadanie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować.

Aktualnie nawet 90% firm upada w pierwszym roku prowadzenia działalności. Reszta to mocno poturbowani przedsiębiorcy, którzy wytrwali na rynku i radzą sobie na nim coraz lepiej.

Jest jednak grupa przedsiębiorców, a wręcz „rekinów” biznesu, którzy zarabiają miliony.

To właśnie od takich osób warto się uczyć. To one znalazły wytrych do kufra ze skarbem i pokonały wszelkie przeciwności losu, aby ostatecznie móc poklepać się po ramieniu i powiedzieć: dobra robota, mój biznes daje mi satysfakcje i milionowe przychody.

Jedną z takich osób jest Magdalena Pawłowska, którą zaprosiłem do Marketingowego Espresso. Obejrzyj ten odcinek, ponieważ dowiesz się w nim:

  • Od czego należy bezwzględnie zacząć prowadzenie biznesu;
  • Jak istotny w Twoim biznesie jest KLIENT;
  • Dlaczego niezbędnym elementem biznesu jest konkurencja.

Podsumowanie

Jeśli uczyć się biznesu, to od najlepszych. Teraz widzisz, dlaczego to tak istotne. Magda przedstawiła swój punkt widzenia i podzieliła się swoimi tajnikami sukcesu. Wykorzystaj to i „Make you bussines great again”!

Jeśli szukasz praktycznej pomocy w zakresie rozwoju Twojego biznesu, skontaktuj się ze mną. Chętnie Ci w tym pomogę.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *