Mentalność Polaków jest, jaka jest. Przeświadczenie, że wszystko zrobimy najlepiej, to nasz chleb powszedni. Niestety w biznesie to droga donikąd. Dowiedz się, czym jest delegowanie zadań i jak zacząć budować zespół.
Czego się dowiesz:
– Co delegować;
– Komu delegować;
– Czy warto delegować
– Jak delegować, by robić to szybko
– Jak egzekwować i pilnować wykonawców, by efekty pracy były zadowalające
– Jak wygląda procedura delegowania
Delegowanie zadań – a po co to komu?
Po co niby mam płacić 100 zł za coś, co mogę zrobić samemu…
Niby dobrze jest oszczędzać, jednak czy w tym samym czasie nie jesteś w stanie zarobić więcej?
Jeśli tak, to zastanów się, czy lepiej oszczędzać zaskórniaki i męczyć się z zadaniami, w których jesteśmy słabi, czy oszczędzać czas i przeznaczać go na sprawy naprawdę ważne.
To kwintesencja i najważniejsza zaleta delegowania.
Skoro warto, to jak zacząć?
Sprawdzona procedura delegowania
Choć na ten moment delegowanie może wydawać się bardzo rozbudowanym tematem, to na szczęście są ludzie, którzy mają go w małym palcu.
Jedną z takich osób jest Ela Nieradko – doświadczona wirtualna asystentka, która opowiedziała nam, jak zacząć delegować.
Zapraszam do oglądania.
Jednak wcześniej …
Nie przegap najnowszych materiałów, które pojawiają się w moich mediach, co kilka dni. Śledź marketingowe espresso w każdą środę o 8:30, bo to konkretna piguła wiedzy, która obudzi Cię z rana lepiej niż mała czarna.
Odwiedź i polub mój fanpage, niech ten nie czuje się smutny.
Podsumowanie
Delegowanie zadań to nieodłączny element prowadzenia biznesu. Wraz ze wzrostem liczby klientów, rośnie liczba zadań. A przecież doba ma tylko 24H. Nie ma sensu robić wszystkiego w pojedynkę.
Skoro więc wiesz już, jak delegować, to do boju!